Меню
Ваша корзина

  Блог RSS канал

  12 Mar Клуб Ділових Людей Україна
  0 644
  Львівські дизайнери повернулись із крутої події Pure London, де презентували свої колекції серед тисячі світових брендів. Що це означає для України? Ми –повноцінні учасники у світі трендів та креативних ідей! Виставка дизайнерських колекцій у Лондоні - це глобальна подія, що об’єднує фешн-індустрію ..
  11 Mar JEISONI & ВИСТАВКИ
  0 635
  Друзі, цей рік почався для нас дуже насичено і продуктивно. Ми побували на двох виставках - на головній події модної індустрії України KYIV FASHION та презентували свою колекцію на масштабній міжнародній виставці Pure London 2020 року, які подарували багато приємних емоцій, вражень, і звичайно ж, ..
  06 Feb JEISONI презентує свою колекцію на виставці PURE LONDON 2020
  0 726
  JEISONI презентует свою колекцію на маштабній міжнародній виставці Pure London 2020. Це подія, яка об"єднує "fashion" індустрію, встіновлює тренди і демонструє безліч креативних і цікавих ідей. Виставка буде проходити з 9по 11 лютого 2020 року.ЗАПРОШУЄМО!!!! ..
  05 Feb JEISONI на події року Kyiv Fashion 2020
  0 598
  KYIV FASHION -головна подія модної індустрії України. Протягом 20 років виставка являється місцем зустрічі професіоналів світу моди, дуже точно відображає актуальні тенденції, а також напрямки розвитку галузі. Український бренд дизайнерського одягу JEISONI представляє на цьому заході свою колекцію в..
  24 Jan Колекцію-колаборацію JEISONI by Novitska продемонстрували на Lviv Fashion Week
  1 616
  На цьогорічному Lviv Fashion Week  гостей модного заходу очікує цікава прем’єра – яскрава колаборація JEISONI by Novitska. Свій спільний проект Наталія Гейсун і Наталія Новіцька вперше продемонструють у рамках показів львівського тижня моди.“Наша колаборація – це можливість підкреслити плюси одне од..
  Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)